O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, z wieloletnim doświadczeniem w branży geodezyjnej. Dzięki poszerzaniu swojej wiedzy, doskonaleniu kompetencji oraz stosowaniu coraz to nowocześniejszego sprzętu możemy sprostać oczekiwaniom klientów.

Świadczymy w pełnym zakresie usługi geodezyjne oraz informatyczne na terenie całego kraju, w szczególności w województwie łódzkim. Nasze ostatnie realizacje przeprowadzaliśmy w miastach takich jak Opoczno, Sulejów czy Tomaszów mazowiecki. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi takie jak: wykonywanie map do celów projektowych, podział i rozgraniczenie nieruchomości, zakładanie ewidencji gruntów i budynków czy inwentaryzacje powykonawcze budynków, dróg, sieci nadziemnych i podziemnych.

Przed rozpoczęciem pracy staramy się ustalić wszystkie niezbędne szczegóły przedsięwzięcia, aby realizacja przebiegła sprawnie oraz zgodnie z wymaganiami klienta. Nadzorujemy czy każdy etap pracy został poprawnie wykonany. Dzięki temu mamy pewność, że uniknęliśmy błędów, które mogłyby opóźnić cały proces.

Każdy geodeta, który chce wykonać swoją pracę perfekcyjnie musi używać sprzętu najlepszej jakości. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami pomiarowo-informatycznym, ponieważ wiemy, że geodezja jest dziedziną, która wymaga dużej staranności przy dokonywaniu pomiarów i każdy błąd może mieć znaczący wpływ na efekt końcowy.

Oferowane przez nas usługi geodezyjne wykonujemy z najwyższą starannością, wysoka jakość oraz perfekcja wykonania są dla nas bardzo ważne. Zawsze dbamy o to, aby klient był zadowolony z przebiegu, a co najważniejsze z efektu wykonanej przez nas usługi. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego kontrahenta, poświęcamy wiele uwagi na każdym etapie wykonywanych prac, by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego zawsze staramy się podchodzić do realizacji tak samo profesjonalnie. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i dużych inwestorów zapewniając pełną kompleksowość działań.

Dzięki wieloletniej działalności i profesjonalnemu podejściu systematycznie poszerza się grono zadowolonych klientów. Geodezja jest naszą pasją, z każdym dniem staramy się zgłębiać jej tajniki, by móc lepiej przeprowadzić każdą realizację. Wyznajemy zasadę, że geodeta musi umieć słuchać potrzeb klienta i wykonywać swoją pracę tak, aby realizować zadania na najwyższym poziomie.